Psy wraz z opiekunami z Łodzi i okolic zapraszamy na zajęcia do "JB-szkoły"

Przyjmujemy zgłoszenia do:

psiego przedszkola

Planowane zajęcia - sobota, od godziny 10:00 (dla psów dużych i średnich) i niedziela, godz. 10:00 (grupa wiosenna dla psów małych i średnich).

szkoły dla opiekunów psów - Kurs metodyki szkolenia psów.

Planowany termin rozpoczęcia pierwszego w nowym roku kursu to koniec marca (teoria) i początek kwietnia (ćwiczenia).

Zgłoszenia proszę przesyłać przez "FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY" (na lewym marginesie strony)

W razie pytań proszę dzwonić (508-21-28-23) lub pisać (e-mail: j.bohdziun@widzew.net)

ZAPRASZAMY NA NASZ PROFIL NA FACEBOOKU - tam zdjęcia i filmy z zajęć

Zapraszamy opiekunów psów z Łodzi i okolic

Szkolenia dla właścicieli, opiekunów i miłośników psów pragnących doskonale porozumiewać się ze swymi podopiecznymi od wieku szczenięcego do późnej starości. Nie prowadzimy szkolenia sportowego ani użytkowego. Oferujemy Państwu:

• Psie przedszkole dla szczeniąt - nauka zachowania psa w dużej grupie, w różnych miejscach i sytuacjach, nauka komunikacji opiekuna z psem, wdrożenie podstaw kontrolowanego zachowania psa, poznanie zasad organizacji zabaw wychowawczych.
  • Kurs metodyki szkolenia psów w zakresie nauki posłuszeństwa podstawowego.
  • Treningi doskonalące umiejętności psa w zakresie posłuszeństwa.
  • Konsultacje indywidualne dla opiekunów psów.

​Na zajęciach "JB-szkoły" mile widziane są dzieci i młodzież (pod opieką dorosłych) wraz ze swoimi psimi pupilami.

„JB–szkoła” propaguje wiedzę o psach, zasadach dobrej komunikacji ludzi z psami, opartej na znajomości psiej psychologii i psich potrzeb. W ramach działań popularyzatorskich publikuje artykuły, wydaje materiały szkoleniowe oraz książki.

psy szkolenie, szkolenie psów w Łodzi, psie przedszkole, wychowanie szczeniąt

1999-2019 © MATinternet Zakopane | Powered by MATcms

Zgodnie rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO), informujemy, że: Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest JB PHU JOANNA BOHDZIUN w Łodzi.
  1. Pana / Pani dane osobowe będą przetwarzane w celu nawiązania kontaktu
  2. Posiada Pan / Pani prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawienia oraz żądania ich usunięcia
  3. Podanie danych osobowych jest dobrowolne