Szczenięta

Konsultacje i kursy przedszkolne dla opiekunów szczeniąt

• KONSULTACJE indywidualne dla opiekunów szczeniat w okrsie kwarantanny poszczepiennej
  • KURS PRZEDSZKOLNY - zajęcia grupowe dla szczeniąt w wieku od 3 do 6 (7) miesięcy i ich opiekunów

KONSULTACJE dla szczeniąt w okresie po szczepieniach ochronnych (od 8 do 13 tygodni) odbywają się w domu właściciela psa. W czasie konsultacji omawiane są zagadnienia związane z profilaktyką prozdrowotną psów, pielęgnacją, rozwojem zachowań społecznych, zasadami porozumiewania sie z psem, organizacją zabaw i wychowaniem szczeniaka. Wskazane jest, aby w rozmowie z konsultantem uczestniczyła rodzina, osoby mające codzienny kontakt z psem.

Czas spotkania konsultacyjnego - od 2 do 3 godzin.         Opłata wynosi 100 zł + koszt dojazu.

Zgłoszenia przez  FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY lub telefonicznie.

KURS PRZEDSZKOLNY przewidziany jest dla szczeniąt w wieku od 3 do 6 (7) miesięcy wraz z opiekunami.

Zajęcia grupowe odbywają się jeden raz w tygodniu, w sobotę lub w niedzielę, w godzinach ustalonych z uczestnikami. W grupach znajduje się około 12 - 16 szczeniąt, zarówno małych i dużych ras (wielkości). Jest to podyktowane świadomym celem wychowawczym. W zajęciach mogą uczestniczyć rodziny, w tym dzieci pod opieką dorosłych oraz inne osoby mające na co dzień konatkt ze szczenięciem.

Zajęcia odbywają się w terenie otwartym, każde spotkanie w innym miejscu. Celem zajęć psiego przedszkola jest szeroko pojęta socjalizacja szczeniąt. Cykl obejmuje sześć zajęć z psami. Czas trwania poszczególnych spotkań nie jest z góry określony, wynika każdorazowo z realizowanego programu i potrzeb uczestników, zazwyczaj około 2 godziny.

W programie kursu są ćwiczenia poprawnej komunikacji opiekunów z psem, organizacji zabaw wychowawczych, nauka zachowania psów w grupie, w relacjach z innymi zwierzętami i ludźmi oraz szkolenie podstawowego posłuszeństwa. Szczegółowy program z rozpisaniem na sześć spotkań grupy, uczestnicy otrzymują z pierwszym mailem organizacyjnym (po zarejestrowaniu zgłoszenia).

Opłata za kurs przedszkolny wynosi 220 zł.

Zgłoszenia prosimy przysyłać przez FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

psie przedszkole, szczenięta w okresie kwarantanny, kurs przedszkolny dla szczeniaków

1999-2017 © MATinternet Zakopane | Powered by MATcms