Konsultacje indywidualne dla właścicieli szczeniąt

szczenięta w okresie kwarantanny poszczepienej i starsze

Konsultacje dla właścicieli szczeniąt w okresie kwarantanny poszczepiennej (w wieku od 8 do 13 tygodni) odbywają się w domu właściciela psa.

Konsultacje dla właścicieli szczeniąt starszych (powyżej 13 tygodni życia)  mogą odbywać się w domu właściciela psa lub w miejscu działalnosci szkoły.

W czasie spotkań konsultacyjnych omawianie są zagadnienia związane z profilaktyką prozdrowotną, pielęgnacją, rozwojem psów, zasadami porozumiewania się z psem, organizacją zabaw i procesem wychowania szczeniaka.

Opłata za konsultacje w domu właściciela szczeniaka wynosi 100 zł + koszt dojazdu.

Opłata za konsultacje na terenie działalności szkoły wynosi 50 zł

wychowanie szczeniąt, pielęgnacja szczeniąt, żywienie szczeniąt, dbałość o zdrowie szczeniąt, socjalizacja szczeniąt

1999-2017 © MATinternet Zakopane | Powered by MATcms