MŁODZI OPIEKUNOWIE PSÓW

Warsztaty Trenerskie dla Młodych Opiekunów Psów

Uwaga! Kolejna edycja warsztatów planowana jest na wiosnę 2018 roku.  Przed rozpoczęciem zajęć ukaże się komunikat w "Aktualnościach" na stronie głównej.

Zajęcia przewidziane są dla dzieci i młodzieży w wieku od 9 do 15 lat, które ćwicząc z własnym psem, poznają:

- zasady porozumiewania się z psem i motywowania go do współpracy poprzez system nagradzania,

- zastosowanie podstawowego sprzętu szkoleniowego,

- sposób koncentracji uwagi psa oraz kierowania jego ruchem,

- metody uczenia psa podstawowych poleceń,

- zasady organizacji zabaw z psem.

Nie mogą uczestniczyć w zajęciach psy chore, suki w okresie atrakcyjności dla samców, psy nadpobudliwe, źle tolerujące inne psy i ludzi wokół siebie oraz psy, które swoim zachowaniem uniemożliwią prowadzenie przez młodych opiekunów.

Nieletniemu uczestnikowi warsztatów w trakcie zajęć towarzyszy opiekun, rodzic lub osoba przez niego upoważniona, która  odpowiada za dziecko i psa.

Grupy warsztatowe liczą od 4 do 6 par: przewodnik z psem.

Program warsztatów jest realizowany w ramach czterech zajęć, raz w tygodniu.

Opłata za udział w warsztatach wynosi 250 zł.

Dziecko i jego pies. Warsztaty szkoleniowe dla dzieci i młodzieży. Zabawa z psem. Szkolenie psa przez dziecko.

Komunikacja, koncentracja, motywacja i metodyka szkolenia psa dla dzieci i młodzieży

1999-2017 © MATinternet Zakopane | Powered by MATcms