"JB - szkoła przewodnikow" psów zaprasza na zajęcia

Psie przedszkole - Kurs metodyki szkolenia psów - Warsztaty dla młodych opiekunów psów

PRZEDSZKOLEWszystkie grupy przedszkolne kończą zajęcia w połowie czerwca. Kolejna, nowa grupa rozpocznie kurs 16 lipca (niedziela).  Przyjmujemy zgłoszenia!

SZKOŁA - Obecne grupy szkolne kończą zajęcia w połowie czerwca. Kolejny "Kurs metodyki szkolenia psów" rozpocznie się na przełomie lipca i sierpnia. Treningi Poizomu II zostana wznowione w drugiej połowie sierpnia. O okresie wakacji zajęcia będą w piątki i niedziele po południu. Przyjmujemy zgłoszenia!

DZIECKO I PIES - 'Warsztaty Trenerskie dla Młodych Opiekunów Psów" - kolejna edycja planowana jest na wrzesień.

 Uwaga! Od połowy czerwca do połowy lipca "JB - szkoła" jest zaangażowana w zlecone szkolenia poza Łodzią. Ze względu na lokalne kłopoty z dostępem do internetu mogę odpisywać na korespondencję z opóźnieniami. Proszę o cierpliwość i   wybaczenie. Można komunikować się ze mną telefonicznie: 508-21-28-23.  JB                                                                                      

 

ZAPRASZAMY NA NASZ PROFIL NA FACEBOOKU - tam zdjęcia i filmy z zajęć

 


psie przedszkole, kurs przedszkola dla szczeniąt, nauka posłuszeństwa psów, tropienie, praca na śladzie własnym przewodnika, aportowanie, trening tropowy, nauka aportowania


POWRÓT
1999-2017 © MATinternet Zakopane | Powered by MATcms