JB - szkoła zaprasza właścicieli psów z terenu Łodzi i okolic

PRZEDSZKOLE -  Przyjmujemy zgłoszenia do grupy sobotniej, która zacznie kurs na początku lutego oraz niedzielnej, która zacznie zajęcia pod koniec lutego (lub napoczątku marca).  Zapraszamy!

Kursy poziomów szkolnych zostaną wznowione wiosną 2018 roku. W marcu 2018 roku na stronie szkoły zostanie podana informacja o przyjmowaniu zgłoszeń.

ZAPRASZAMY NA NASZ PROFIL NA FACEBOOKU - tam zdjęcia i filmy z zajęć

Zapraszamy opiekunów psów z Łodzi i okolic

Szkolenia dla właścicieli, opiekunów i miłośników psów pragnących doskonale porozumiewać się ze swymi podopiecznymi od wieku szczenięcego do późnej starości. Nie prowadzimy szkolenia sportowego ani użytkowego. Oferujemy Państwu:

• Psie przedszkole dla szczeniąt - socjalizacja, dobra komunikacja z opiekunami, wdrożenie podstaw kontrolowanego zachowania .
  • Kurs metodyki szkolenia psów w zakresie nauki posłuszeństwa podstawowego.
  • Treningi doskonalące umiejętności psa w zakresie posłuszeństwa.
  • Konsultacje indywidualne dla opiekunów psów.

​Na zajęciach "JB-szkoły" mile widziane są dzieci i młodzież (pod opieką dorosłych) wraz ze swoimi psimi pupilami.

„JB–szkoła” propaguje wiedzę o psach, zasadach dobrej komunikacji ludzi z psami, opartej na znajomości psiej psychologii i psich potrzeb. W ramach działań popularyzatorskich publikuje artykuły, wydaje materiały szkoleniowe oraz książki.

psy szkolenie, szkolenie posłuszeństwa psów, psie przedszkole, wakacje z psem, psy małych ras, gryfoniki

1999-2018 © MATinternet Zakopane | Powered by MATcms