Szkolenia wyjazdowe dla właścicieli psów

Kursy, warsztaty, seminaria, wykłady - szkolenia dla właścicieli psów

Warsztaty szkoleniowe wyjazdowe

W latach 2002 – 2012 prowadzone były szkolenia specjalistyczne w zakresie przygotowania do konkursów pracy psów myśliwskich, tropowców i retrieverów (patrz artykuł: Szkolenie retrieverów – osobisty przyczynek do historii szkolenia retrieverów w Polsce w latach 2002 – 2010. „Pies” 2011, nr 1, s. 47 – 49.). Niezależnie od tej formy kursów wakacyjnych „JB-szkoła” organizowała do 2014 roku turnusy rekreacyjno – szkoleniowe w ramach akcji „Lato z PSEM”. Łącznie w latach 2002 – 2014 zorganizowano 45 turnusów wakacyjnych, w których uczestniczyły 782 psy. Zgrupowania miały miejsce w okolicach Zalewu Sulejowskiego: Sulejowie („Anpol), Swolszewicach („Iłki”) i Białej („Biała”). W lipcu 2014 "JB-szkoła" zorganizowała ostatnie dwa obozy w dotychczasowej formule.

Od lata 2015 roku "JB - szkoła" wyjeżdża na zaproszenie organizatorów zlotów hodowców ras i innych grup Psiarzy. Program, czas i terminy zajęć wyjazdowych - do uzgodnienia z organizatorami.

nauka posłuszeństwa psa, podstawy aportowania, wiedza o psie, metodyka szkolenia psa, wyjazdowe kursy dla właścicieli psów

1999-2024 © MATinternet Zakopane | Powered by MATcms

Zgodnie rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO), informujemy, że: Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest JB PHU JOANNA BOHDZIUN w Łodzi.
  1. Pana / Pani dane osobowe będą przetwarzane w celu nawiązania kontaktu
  2. Posiada Pan / Pani prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawienia oraz żądania ich usunięcia
  3. Podanie danych osobowych jest dobrowolne